V salóne pracujeme so svetovými značkami Mesosystem, Casmara, Bioline, Alissa Beauty, Garmaine de Capuccini a Alcina, ktorá vždy pokryjú požiadavky klienta. U nás sa postaráme o to, aby Vaša pleť žiarila vitalitou a zdravím.

Základné ošetrenia pleti

Čistenie pleti v našom salóne prebieha ručne a prístrojovo pomoci špeciálnych prípravkov otvárajúcich póry. Toto čistenie je vhodné pre všetky typy pleti. Kompletné ošetrenie pleti je spojením hĺbkového čistenia a našej špeciálnej masáže. Pre časovo obmedzených klientov je vhodná mikromasáž očného okolia.

Regeneračné ošetrenia pleti

Vyberte z našej ponuky špeciálnych ošetrení, ktoré pleť upokoja, obnovia a dodajú jej hydratáciu a výživu. Naše ošetrenia Vašu pleť vyhladia a omladia.

Zimné ošetrenie

Chemický peeling, ktorý ponúkame v našom salóne je určený pre hĺbkovú obnovu a omladenie pleti, odstránenie vrások, akné, zjemnenie pigmentových škvŕn a odstránenie ďalších známok predčasného starnutia pokožky. Voľba peelingu je vždy individuálna podľa potrieb klienta.

Prístrojová neinvazívna rádiofrekfencia

Okamžitý efekt hydratácie a liftingu, ktorého princípom je prehrievanie hlbších vrstiev tkanív. Týmto teplom sa stimuluje bunková regenerácia a znovutvorba kolagénu a elastínu, čo v konečnom dôsledku vedie k spevneniu a omladeniu pleti. Ošetrenie nie je jednorazové ale je potrebné ho zopakovať 5x-6x

Mikrodermabrázia

Funguje na princípe neinvazívneho a šetrného odstraňovania odumretých buniek pomocou diamantových násadcov bez toho, aby došlo k porušeniu kože. Pri odstraňovaní odumretých vrstiev dochádza k naštartovaniu znovutvorby buniek a kolagénu. Úspešne ju využívame pri redukcii pigmentových škvŕn, pri liečbe jaziev a na omladenie a ozdravenie pleti.

Depilácia

Ponúkame Vám službu depilácie horúcim voskom a pomôžeme Vám zbaviť sa nepríjemných chĺpkov, Vaša pokožka bude jemnejšia a vy sa budete cítiť žensky! Depilácie ponukame aj pánom :-)


Navštívte najlepší salón v okolí

A nebudete ľutovať :)