Pestované ruky a nechty nie sú výsadou iba žien. 
Žijeme v dobe, kedy si aj muži uvedomujú, že k dokonalému 
vzhľadu patria aj dokonale upravené ruky.

Klasická prístrojová manikúra

Starostlivosť o nechty a ich okolie je vykonávané moderným prístrojom, čím sa dokonale ošetrí okolie nechtu. Nechtová kožtička a okolie nechtu ostáva hladké, perfektne začistené a všetky stvrdnuté miesta šetrne odstránené. Výživný keratínový balzam a výživný lak dodajú Vašim nechtom to, čo potrebujú. Pre perfektný vzhľad je dôležitá pravidelnosť.

P-shine (japonská manikúra)

Lámavé, štiepavé a inak poškodené nechty? Riešením je P-shine - hovorovo japonská manikúra. Jedná sa dvojkrokovú kúru. Prvým krokom je aplikácia pasty s obsahom horniny Bentonit - čo je ílovitá japonská hornina s obsahom výživných minerálnych látok. V druhom kroku je nanášaný púder, ktorý obsahuje vitamíny, včelí vosk, materskú kašičku a lanolín. P-shine zabezpečí nechtom to najlepšie, čo potrebujú a sú krásne vyživené. Odporúčame aspoň päť opakovaní v pravidelných trojtýždňových intervaloch.

Nechtový dizajn - Gél - lak, modelovanie nechtov

Ak sú nechty nedokonalé a nemáte trpezlivosť pestovania nechtov prirodzeným spôsobom, je tu voľba modelovania a predlžovania nechtov. V pravidelných cca trojtýždňových intervaloch sa modelovanie doplňuje a ruky sú stále upravené.

Gél – lak neslúži na predlženie nechtov. Je to aplikácia gélovej hmoty na Vašu prirodzenú dĺžku nechtov. Nechty sú potom upravené, majú farbu a nemusíte čakať, kým lak vyschne. Jednoducho odchádzate s dokonale upravenými rukami.

Zverte Vaše ruky do našich profesionálnych rúk.

Navštívte najlepší salón v okolí

A nebudete ľutovať :)