Sme tu pre všetkých, ktorým záleží na sebe samých. Naše Studio Maya306 na Kadnárovej ulici 35 otvorilo dvere 18.11.2014. Prvotriedne služby, profesionálny prístup a odborná starostlivosť - to všetko poskytujeme našim klientom. Množstvo spokojných klientov, ktorí sa už pri odchode tešia na ďalšiu návštevu, svedčí o priateľskej takmer rodinnej atmosfére nášho Studia. Našimi klientmi sú ženy, muži, teenageri, deti, dôchodcovia aj celé rodiny. Hovoria o nás : „Vojdeš do Studia Maya306 a hneď ťa pohltí pohodová energia a príjemný kolektív stále v dobrej nálade.“ Vždy sa tešíme na každého z Vás.

Náš tím

Maya – manikúra, nechtový dizajn

Maya – manikúra, nechtový dizajn

Milujem svoju prácu, pracujem s najnovšími metódami v oblasti starostlivosti o ruky a nechty. Moja 15 - ročná prax, lektorské skúsenosti a porotcovanie v nechtových súťažiach svedčia o tom že viem presne čo Vaše ruky a nechty potrebujú. Citát od Emersona, R.W. charakterizuje spôsob mojej práce „ Nič veľké nebolo nikdy dosiahnuté bez nadšenia.”

Linda - masáže

Linda - masáže

Viem čo klient potrebuje so svojou 6 - ročnou praxou a odborným vzdelaním v odbore masérka pomôžem Vašej fyzickej, ale aj psychickej výkonnosti. Bolesti chrbta či iných partii tela, stres, únava a napätie stým Vám profesionálna masérka pomôže. Športovci, ľudia po úrazoch, dôchodcovia a každý kto potrebuje uvoľniť svalstvo ...... tak to sú moji klienti. Odbornosť, profesionalita a Vaša spokojnosť to sú základy mojej práce.

Martina – pedikúra

Martina – pedikúra

Estetickým a zdravotným problémom Vašich nôh dokážem pomôcť. Pravidelná starostlivosť zaručuje ideálny stav Vašich chodidiel. Moje služby sú určené všetkým ľuďom, ktorým záleží na svojich nohách. Každému klientovi zaručujem individuálny a profesionálny prístup.

Eva – pedikúra

Eva – pedikúra

Moje dlhoročné skúsenosti podporene zdravotníckym vzdelaním a vzdelaním sa v oblasti pedikúry, vám sprostredkujú nový pocit. Používam kvalitné prípravky, ktoré Vaše nohy ošetria a pohladia. Ku každému klientovi pristupujem individuálne podľa jeho potrieb. Teším sa na vašu návštevu.

Navštívte najlepší salón v okolí

A nebudete ľutovať :)