Prostredníctvom odborných masérskych dotykov, vône a hudby môžete zažiť relaxáciu a uvoľnenie. 
Toto všetko môžete zažiť pod rukami certifikovanej masérky Lindy..

Žijete v neustálom strese a napätí?
Trápi vás pocit znepokojenia, porucha koncentrácie na spánok?

Potrebujete si oddýchnuť, zbaviť sa stresu a každodenného napätia?

Chcete sa zbaviť celulitídy a strií?
Chcete svojej pokožke a svalom prinavrátiť prirodzenú pevnosť a pružnosť?

Chcete si oddýchnuť a cítiť sa výborne?

Masáž pomáha pri liečbe nežiaducich stavov ako je stres, bolesť hlavy, nespavosť či problémy s pohybovou sústavou. Priaznivé účinky má tiež na krvný a lymfatický obeh. Masáž dokáže uľaviť od bolesti chrbta a predísť tak vážnejším stavom. Masáž urýchľuje metabolizmus, dochádza pri nej k rýchlejšiemu úbytku tukov a detoxikácii. Kozmetický účinok jednotlivých masáží súvisí s odstraňovaním odumretých buniek z pokožky.

Spôsob ako zrelaxovať vaše telo a myseľ.

V príjemnej a pokojnej atmosfére si môžete u nás vychutnať niektorú z lokálnych masáži, ale aj luxusné procedúry zahrňujúce celotelový peeling a zábaly napríklad zlatom.

Relaxačná masáž

Vyberte si najmä vtedy ak ste nad mieru fyzicky či psychicky vyčerpaný/á. Pri relaxačnej masáži sa používa technika dlhých ťahov pozdĺž svalových partií, bez výrazného prítlaku.

Telový zábal

Zábal celého tela s hlboko hydratačným a upokojujúcim účinkom. Prehrieva a má mierne antiseptické účinky. Účinne regeneruje zrelú a namáhanú pokožku, aktívne ju hydratuje a podporuje jej elasticitu.

Peeling

Cieľom telových peelingov je odstránenie odumretých buniek pokožky, čo zároveň umožňuje lepšiu vstrebateľnosť všetkých použitých kozmetických prípravkov (oleje, emulzie, krémy).

Navštívte najlepší salón v okolí

A nebudete ľutovať :)